O nas

Co jest Między Miedzami? Pole! I to o polu i wszystkim co go dotyczy będziemy publikować na tym portalu. Między miedzami to nowy serwis dla rolników, który dostarczy szereg wiedzy z zakresu uprawy oraz ochrony najważniejszych upraw rolniczych w Polsce, tj. zbóż, rzepaku, kukurydzy, buraków cukrowych, ziemniaków oraz owoców i warzyw.

Na Między Miedzami będziemy prezentować Państwu pełne technologie ochrony, które z powodzeniem stosowane są przez rolników w całej Polsce. Technologie te obejmują zarówno ochronę insektycydową, fungicydową, herbicydową, jak i regulację pokroju roślin. Publikowane treści i doświadczenia zostały wykonane przy udziale ekspertów z branży środków ochrony roślin na poletkach w kilku lokalizacjach w Polsce.

Wystarczy kliknąć w Państwa uprawę i wyszukać artykuły, porady, filmy oraz doświadczenia prosto z pola. Treści można odnaleźć również za pomocą wyszukiwarki i dostępnych filtrów,np. masz problem z miotłą zbożową z pszenicy ozimej? Zaznacz odpowiednie parametry a odszukasz poradnik jak ją zwalczyć na swoim polu. Publikowane materiały omawiają poszczególne etapy wegetacji prowadzonych upraw i zastosowane zabiegi oraz weryfikują ich skuteczność. Zapraszamy do wyszukiwania materiałów o Państwa uprawie!